Consiliul local

Diaconu Alexei
Comisia de specialitate: Învățămînt, protecția socială, sănătate publică și muncă, activități socio-culturale, turism, cultură și sport 
Diaconu Alexei
Telefon de contact: 069481372
Bivol Damian
Comisia de specialitate: Agricultură, industrie, protecția mediului și amenajarea teritoriului
Bivol Damian
Telefon de contact: 069905444
Mereacre Ion
Comisia de specialitate: Agricultură, industrie, protecția mediului și amenajarea teritoriului
Mereacre Ion
Telefon de contact: 060250632
Stepanuc Ivan
Comisia de specialitate: Drept și disciplină
Stepanuc Ivan
Telefon de contact: 068049007
Gîncota Fiodor
Comisia de specialitate: Activități economico-financiare
Gîncota Fiodor
Telefon de contact: 069624878
Bivol Emilia
Comisia de specialitate: Activități economico-financiare
Bivol Emilia
Telefon de contact: 069055166
Pavalache Vasile
Comisia de specialitate: Agricultură, industrie, protecția mediului și amenajarea teritoriului
Pavalache Vasile
Telefon de contact: 069305183
Sula Mihail
Comisia de specialitate: Activități economico-financiare
Sula Mihail
Telefon de contact: 068049007
Mereacre Andrei
Comisia de specialitate: Drept și disciplină
Mereacre Andrei
Telefon de contact: 060118449
Grigoriţa Simion
Comisia de specialitate Agricultură, industrie, protecția mediului și amenajarea teritoriului
Grigoriţa Simion
Telefon de contact: 068342862
Mereacre Elena
Comisia de specialitate: Drept și disciplină
Mereacre Elena
Telefon de contact: 069024982
Negru Gheorghe
Comisia de specialitate: Învățămînt, protecția socială, sănătate publică și muncă, activități socio-culturale, turism, cultură și sport
Negru Gheorghe
Telefon de contact: 069391225
Şandrovschi Andrei
Comisia de specialitate: Drept și disciplină
Şandrovschi Andrei
Telefon de contact:069953722
Sava Mihail
Comisia de specialitate: Activități economico-financiare; Agricultură, industrie, protecția mediului și amenajarea  teritoriului
Sava Mihail
Telefon de contact: 069309134
Ursu Grigore
Comisia de specialitate: Agricultură, industrie, protecția mediului și amenajarea teritoriului
Ursu Grigore
Telefon de contact: 069162290
Bivol Parascovia
Comisia de specialitate: Activități economico-financiare
Bivol Parascovia
Telefon de contact: 069043267
Borta Iurie
Comisia de specialitate: Activități economico-financiare
Borta Iurie
Telefon de contact: 069262544
Luca Petru
Comisia de specialitate: Drept și disciplină; Activități economico-financiare
Luca Petru
Telefon de contact: 068617733
Meriacre Efim
Comisia de specialitate: Drept și disciplină
Meriacre Efim
Telefon de contact: 068014285
Ionaş Ion
Comisia de specialitate: Activități economico-financiare; Agricultură, industrie, protecția mediului și amenajarea teritoriului
Ionaş Ion
Telefon de contact: 060600803
Borta Alexandra
Comisia de specialitate: Învățămînt, protecția socială, sănătate publică și muncă, activități socio-culturale, turism, cultură și sport
Borta Alexandra
Telefon de contact: 060622456
Petrea Natalia
Primarul localității
Petrea Natalia
Telefon de contact: 0 (268) 51236